Kıbrıs’ta Büyüleyici bir Atmosfer Getirecek İhtişamlı Bir Proje

Denize 400 metre mesafede yer alan Querencia, eşsiz bir kumsal’ın tam karşısında, ilham veren masmavi manzarası, benzersiz yaşam alanları ve sosyal donatıları ile geleceğe ışık saçıyor.

Bir bloğu otel olarak hizmet verecek, toplam dört bloktan oluşan ve 9. kattan başlayıp orta kısım bloklarda teraslanıp 28 kata kadar yükselen Querencia’da 365 gün lüks ve tatil gibi bir yaşam sizleri bekliyor. Tam karşısında bulunan 2 tane 5 yıldızlı otel projesi, Ada’nın en büyük casinosu, kesintisiz sahil manzarası, projenin ayrıcalıklı özellikleri, bölgenin kira ve gelişim potansiyeli Querencia’yı sürekli değer kazanan bir yatırıma dönüştürüyor.

Ayrıcalıkları

İnternet

Misafir Tuvaleti

Duman Dedektörü

Merkezi Uydu

Klima

7/24 Güvenlik

Engelli Yolu

Kameralı Güvenlik

Oyun Parkı

Aquapark

Spa Merkezi

Kuru Temizleme

Araç Şarj İstasyonu

Kuaför

Yüzme Havuzu

Spor Salonu

Otopark

Asansör

Hidrofor

Jeneratör

Galeri

ciftici-tower
bath
bath-3
living
kitchen
bed-4
bed-4
bed-4
bed-4
bed-4
bed-4
previous arrow
next arrow
ciftici-tower
bath
bath-3
living
kitchen
bed-4
bed-4
bed-4
bed-4
bed-4
bed-4
previous arrow
next arrow

Konut Özellikleri

  1. Stüdyo, 1+1
  2. Stüdyo, 2+1
  3. Stüdyo, 3+1
  4. 4+1 penthouse
  5. 5+1 penthouse

Proje Hakkında

Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 Rezidans daireleri ve 4+1, 5+1 lüks penthouse’ları ile 686 daireden oluşan proje sunduğu ortak kullanım alanları ve muhtelif ticari alanları ile konut sahiplerine eşi benzeri görülmemiş bir yaşam deneyimi vadediyor.

Bölgedeki yüksek katlı bina dokusunun geleneksel prizmatik formlarına meydan okuyan, başka bir mimarlık ve başka bir tasarımın mümkün olabileceğini gösteren Querencia, bölgedeki gelişimler arasındaki rekabette, çıtayı birden bire çok yukarılara çekerek, bir tasarım manifestosu oluştururcasına bundan sonra bölgede yapılacak gelişmelere yakalanması zor bir örneklem oluşturmaktadır.

İletişime Geç