Hakkımızda

Suga Property & Investment Co. - Hakkımızda

İstanbul, Türkiye merkezli Suga Property & Investment Co., Hülya Su Hanım tarafından başlatılmıştır. Gayrimenkul, emlak alım satımı alanında engin bir deneyime sahiptir ve saf bağlılığı ve kararlılığı ile bir ekip kurmuştur.

 

Suga Property & Investment Co.’da, size profesyonel ve dürüst bir şekilde yardımcı olmamızı sağlayan derinlemesine bilgi ve deneyime sahibiz. Gayrimenkul alım, satım, kiralama ve danışmanlık gibi hizmetler sunuyoruz. Ek olarak, yatırım amaçlı en iyi emlak fırsatlarını almanıza yardımcı olabiliriz.

 

Bizimle Türkiye, İran ve Azerbaycan merkezli gayrimenkul projelerine yatırım yapma fırsatını yakalarsınız. İş yeri, rezidans, Villa, Diare ve Köşklerden arsalara kadar en iyi teklifi almanıza yardımcı oluyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Suga Property & Investment Co.’da yurtiçi ve yurtdışı projeler için tam yetkili satış ofislerinin satın alınması ve satışının yanı sıra bireysel danışmanlık da sunuyoruz.

 

Şeffaf anlaşmalarımız ve profesyonel hizmetlerimiz aracılığıyla müşterilerimizle uzun vadeli bir ilişki kurmaya inanıyoruz.

 

Ek olarak, sadece satış sürecinin tüm yönlerini kapsamakla kalmıyor, aynı zamanda satış sonrası hizmetleri de sunuyoruz.

Görevimiz

Suga Property & Investment Co.’da gayrimenkulün her alanında kişiye özel ve yenilikçi çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Temel değerlerimize bağlı kalarak gayrimenkul alım satımını mümkün olduğunca düşük maliyetli hale getirmeye yardımcı olmak için en son fikirleri ve teknolojiyi sürekli olarak keşfetmek. Başarımız, müşterilerimize iletilen sonuçlarla ölçülür.

Vizyonumuz

Lider gayrimenkul hizmet sağlayıcısı olmak ve gayrimenkul profesyonelleri için istihdam fırsatları yaratmaya yardımcı olmak. Sürekli olarak şeffaflık ve karşılıklı güvene dayalı kalıcı müşteri ilişkileri geliştirmeye çalışıyoruz. Genişlerken, ilkelerimize bağlı kalacağız ve tüm müşterilerimize yurtiçinde ve yurtdışında mülk varlıklarının değerini optimize ederek hizmet edeceğiz.

Politikamız

İstanbul’da sonuç odaklı bir emlak ajansıyız. Gayrimenkullerin örnek bir şekilde satılmasını veya kiralanmasını sağlıyoruz. Suga Property & Investment Co.’da müşterilerimizin gereksinimlerini anlıyor ve kapsamlı, gerçekçi gayrimenkul tavsiyeleri sunuyoruz. Profesyonellik ile müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.